Kinemaja24 – Shiko Big Brother Kosova VIP 2Kinemaja24 – Big Brother Kosova VIP 2 – SHIKO LIVE. Ketu mund ta shikoni Big Brother Kosova VIP 2 Live qe te dyja kanalet.

Shiko live bb vip kanali 1 Shiko live bb vip kanali 2

Shiko live bb vip kanali 1 Shiko live bb vip kanali 2

 

Big Brother Kosova VIP Live Shiko ne HD

Me poshte mund te shikosh Big Brother Kosova VIP. Live ne kualitetin me te mire dhe te ndryshosh kanalet nga Kanali 1 dhe 2.

Big Brother Kosova VIP po vjen dhe ju mund ta shikoni live vetem ne faqen tone. Big Brother VIP është një seri televizive, e cila ndjek një numër garuesish të famshëm. Të njohur si shokë shtëpie, të cilët janë të izoluar nga bota e jashtme. Për një periudhë të zgjatur kohe në një shtëpi të ndërtuar me porosi.

 

Si mund ta shikoj Big Brother Kosova VIP Live ?

Me larte eshte player-i ku mund te shikoni big brother 24/7 pa nderprerje.

Ju vetem klikoni Play mbi video mbyllni reklamat me X. Dhe do keni mundesi te shikoni kanalet e big brother Kosova vip.

SHIKO LIVE Big Brother VIP 2 Live
SHIKO LIVE Big Brother VIP 2 Live

Per çdo problem na kontaktoni dhe ne do mundohemi te u ndihmojme ne si staffi i Big Brother Kosova VIP.

Kur do filloj transmetimi Live i Big Brother Kosova VIP

Edicioni i ri i Big Brother do filloj transmetimin live me 1 tetor 2022. dhe sapo te filloj ne do ua mundesojme qe ju ta shikoni live kete edicion pa nderprerje.

Ju mund te na gjeni edhe ne rrejtet sociale per me te rejat e Big Brother siq jane Facebook, Instagram & Twitter.

Për herë të parë organizohet në Shqipëri, një format reality show si ky!

Jemi mësuar më herët, me shtëpitë më të vëzhguara në vend, banorë të së cilës ishin njerëz të zakonshëm, të panjohur më parë për publikun, e që famën e morën direkt nga pjesëmarrja në Big Brother Kosova, por personazhet e famshëm të bërë bashkë në një shtëpi nuk i kishim imagjinuar më parë.

Big Brother Vip Kosova, është emisioni më i ri që do të nis pikërisht sezonin e ardhshëm në ekranin e Top Channel.
Reality Show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

counter