“Për mua është normale”, Edona tregon se në sauna futet nudo (VIDEO)
Edona James ka zbuluar se në sauna në Gjermani futet nudo.

Ajo poashtu ka treguar se pjesëmarrja në një shou në Gjermani, me vajza të zhveshura, e ka bërë atë të ndjehet krejtësisht normale dhe tani edhe në pushime nuk veshë “jelekë”.

Tutje, Edona tha se këtë gjë nuk do mund ta bënte në Kosovë, pasi siç tha ajo, mentaliteti ndryshon.

Related Posts

Lindita për Monikën: Është aktore e mirë, të gjithë i duam fëmijët (VIDEO)

RAPORTO Issue: * Copyright Infringement OFFLINE Details: * Submit Report Lindita ka komentuar reagimin e Monikës kur i erdhi droni me vajzën e saj. Ajo e ka…

Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova 2 Live

RAPORTO Issue: * Copyright Infringement OFFLINE Details: * Submit Report Big Brother VIP Kosova 2. Ketu mund ta shikoni Big Brother Kosova VIP 2 Live qe te…

counter